Klub Manažérka s úsmevom pozýva

VŠETKY VEDOMÉ A AKTÍVNE ŽENY, KTORÉ SA CHCÚ ZVIDITEĽNIŤ,
SPÁJAŤ, SPOLUPRACOVAŤ, INŠPIROVAŤ SEBA I OSTATNÉ ŽENY NA

1. Česko-slovenský online networking pre ženy

s (e)Lenkou Vargovou

7. DECEMBER 2019 O 19.30

ONLINE VYSIELANIE UŽ O

Prečo online? Prečo česko-slovenský?

Milé moje, dovoľte mi podeliť sa s vami, ako táto myšlienka vznikla. V decembri Klub Manažérka s úsmevom oslávi prvý rok Klubového networkávičkovania naživo. Za ten rok vzniklo mnoho spoluprác medzi mnohými ženami z Popradu, Liptova, Spiši, z Košíc... Nadviazali ste nové priateľstvá, nabrali ste odvahu uskutočňovať svoje sny. Som vám za vašu dôveru a nasedenie nesmierne vďačná

Na facebooku sa za ten čas do Klubu pridali aj vďaka ďalším hodnotným ženským skupinám, ako sú e-ženy, Ženské kruhy Martiny Brandovej, Akčné ženy, Maminky podnikatelky ČR a SR, Kruh sesterstva a ďalšie mnohé ženy z celého Slovenska, ale aj z Čiech. Tak rada by som sa stretla s každou z vás osobne... bolo mi ľúto, že to nejde a že vám nemôžem sprostredkovať výhody a možnosti networkingu. Tak mi napadlo, že online cesta nám to umožní. Spájať sa, nachádzať nové pracovné i osobné kontakty, vzájomne sa inšpirovať...

s láskou vaša
(e)Lenka Vargová


Networking pre ženy s (e)Lenkou Vargovou

Ako to bude fungovať?

Budeme vysielať naživo pomocou aplikácie Zoom (ktorú je potrebné mať stiahnutú v počítači alebo v mobile).

Do vysielania sa zmestí max. 100 žien, z toho 3 vopred dohodnuté dostanú moderovaný priestor na sebaprezentáciu a zviditeľnenie seba a svojich aktivít. Podelia sa o svoje skúsenosti, dobré i zlé, prezradia, ako si poradili s prekážkami a taktiež si môžu pýtať rady alebo názory na ich podnikanie od ostatných zúčastnených. Bude to interaktívne, bude to vzájomná debata a zdieľanie v absolútnej slobode. 
Časovo to odhadujem na 1,5 až 2 hodinky, záleží to aj na vás :-) A ak sa vám to bude páčiť, budúci rok sa budeme takto stretávať na mesačnej báze.

Takže čo teraz, ak sa chcem pripojiť?

  • zaregistruj sa vo formulári nižšie
  • dostaneš sa na ďakovnú stránku, kde nájdeš link na stiahnutie zoom
  • poznač si dátum a čas do svojho plánovacieho kalendára
  • dostaneš odo mňa 3x pripomienkový email aj s linkom, kde budeme vysielať naživo
  • príď na vysielanie včas, aby sa Ti nestalo, že už bude obsadené
  • uži si to, inšpiruj sa, ak budeš mať chuť, zapoj sa v čete alebo audio/video

REZERVUJ SI SVOJE MIESTO

Váš e-mail je u mňa v bezpečí ✓ Osobné údaje spracovávam v súlade s Nariadením EÚ GDPR a Zákona č.18/2018. Viac o svojich právach na stránke Zásady spracúvania a ochrany osobných údajov.