Klubové online networkávičkovanie

s (e)Lenkou Vargovou

najbližšie sa vidíme
14. NOVEMBER / LISTOPAD 2022

o 10.00 - online vysielanie na zoome

V Klube môžeš vedome zveľaďovať svoje podnikanie, predaje a prosperitu

Pridaj sa, ak sa chceš vzájomne:

 • spoznávať
 • prepájať
 • podporovať
 • odporúčať
 • inšpirovať
 • spolupracovať
 • vzdelávať a osobnostne rásť

V Klube môžeš vedome zveľaďovať svoje podnikanie, predaje a prosperitu

Pridaj sa, ak sa chceš vzájomne:

 • spoznávať
 • prepájať
 • podporovať
 • odporúčať
 • inšpirovať
 • spolupracovať
 • vzdelávať a osobnostne rásť
KLUBOVÉ NETWORKÁVIČKOVANIE - Dnes bolo na networkávičkovaní ÚŽASNE ... vždy si odtiaľ odnesiem nejaké nápady, niečo si poznačím, ale dnes sa tam zišla taká zostava, že som zapísala dve A4 a mám pre seba toľko inšpirácie ... Elenka, aj dievčatá, ďakujem za úžasné dopoludnie 🥰
Monika Gahérová
KLUB NETWORKÁVIČKOVANIE - Veľmi, veľmi sa mi tu páčilo. Odnášam si nové impulzy, skvelé nové nadviazanie kontaktov, prípadné spolupráce. Už sa teším na ďalšie 🙂 Ako bonus super kokosové Latté 🙂
Jana Kamanováwww.esenciastastia.sk
KLUB NETWORKÁVIČKOVANIE - Skvelá atmosféra, inšpiratívni ľudia z rôznych oblastí. Dnešné dopoludnie bolo plné úžasnej atmosféry a inšpirácie do ďalšieho podnikania.
Petra Halahijováwww.rodinnycoaching.sk
KLUB NETWORKÁVIČKOVANIE - Cítila som sa príjemne. Každá žena - iný príbeh, ale všetky máme niečo spoločné - bojovať, a aj z neúspechu si zobrať niečo pozitívne a posunúť sa o métu ďalej.
Denisa Pavelkawww.plavaniesdetmi.sk
KLUBOVÉ NETWORKÁVIČKOVANIE - Veliké díky Elena Vargová za možnost být včera na networkingu s tolika báječnými ženami😍. Hodně energie, chuti něco tvořit a pomáhat dál lidem kolem nás🙂. Bylo to úžasné💖. Moc děkuji a těším se na příště🤩. Ráda sem později do skupiny vložím odkaz na mě😉
Pavlína Pechová
KLUB NETWORKÁVIČKOVANIE - Od začiatku do konca si nás vniesla do veľkej pohody a počas celého stretnutia vládla veľmi príjemná atmosféra - pre mňa škoda, že to tak rýchlo ubehlo, ja by som zvládla celý deň. Veľké ďakujem 🙂
Libuška MikuláškováFB - Originálny darček Libuška
KLUB NETWORKÁVIČKOVANIE - Pocit vynikajúci - odnášam si chuť hneď si vypracovať "PREČO - ČO - KTO - KEDY (AKO)?". Príjemná lektorka a príjemná spoločnosť.
Alena HudáčováFB - Intense Memories, YT - In10sememories
KLUB NETWORKÁVIČKOVANIE - Cítila som sa vynikajúco a odnášam si so sebou dobrý pocit... kľud bytia a slobodu dnešného dňa.
Dagmar Grocholováwww.abundance.sk (Feng Shui)
KLUBOVÉ NETWORKÁVIČKOVANIE - Dievčatá ďakujem za dnešné Kávičkovanie, priniesli ste mi kopec inšpirácií, pozitívnej energie a povzbudenie do ďalšej práce.
Martina Redajováwww.perlavita.sk
KLUB NETWORKÁVIČKOVANIE - Cítila som sa veľmi príjemne, nenútene. Odnášam si nové kontakty, informácie, ktorými si viem pomôcť v svojej práci, spropagovaní sa...
Monika Habiňákováwww.zivotvharmonii.sk
KLUB NETWORKÁVIČKOVANIE - Na takomto stretnutí som bola prvýkrát, cítila som sa veľmi príjemne, povzbudila som sa v ďalšej práci na sebe a svojom podnikaní. Netreba sa báť, treba vystúpiť zo svojej ulity 🙂
Jana Chomováwww.ayurfyzio.sk
KLUB NETWORKÁVIČKOVANIE - Bolo to výnimočné stretnutie, dalo mi to obrovskú vieru v to, že veci a život budú fungovať fungujú skvelo.
Tina Penxováwww.zdravedychanie.sk

Možno ťa zaujíma...

Pre koho podujatie vhodné nie je?

O čom to celé bude?

Vyskúšaš si vlastnú prezentáciu, kde predstavíš seba a svoje služby, produkty, projekty, ktoré máš pre ľudí a stojí za to o nich vedieť. Podelíš sa o svoj podnikateľský príbeh, inšpiruješ iné ženy a predovšetkým ponúkneš spoluprácu.
A to všetko v priateľskom a rešpektujúcom duchu.

Sú stretnutia tématicky zamerané?

Naše stretnutia nie sú viazané primárne na jednu tému, hoci v Klube ako takom sa každý mesiac venujeme konkrétnej téme, ktorej sa možno dotkneme. Prednostne sa však na Klubových networkávičkovaniach venujeme podnikaniu a aktivitám každej z nás, riešime to, čo ktorá aktuálne potrebuje, čo práve rieši, to znamená každá žena dostane aj svoju dávku mentoringu, tipov, rád a podpory.

Ako to bude fungovať?

Klub funguje 1x mesačne ako voľné priateľské stretnutie vždy v jeden zo štvrtkov o 10.00.
Budeme vysielať naživo pomocou aplikácie Zoom (ktorú je potrebné mať stiahnutú v počítači alebo v mobile).
Link na vysielanie Ti pošlem na email po uhradení objednávky.

Ako dlho trvá Klubové networkávičkovanie?

Vysielanie trvá cca 2 hodinky, vždy od 10.00 do 12.00.
Záleží však aj od počtu žien a od chuti. Často sa stane, že sa nám akosi nechce rozlúčiť, tak si pre istotu neplánuj ďalší program hneď na 12.00, rezervuj si pol hodinku navyše 😇

Pre koho podujatie vhodné nie je?

Rozhodne náš Klub vo všeobecnosti, a obzvlášť Klubové networkávičkovanie nie je:
- Pre sebastredné ženy, ktoré nutkavo strhávajú pozornosť na seba.
- Pre ženy, ktoré očakávajú typické škrobené biznis-networkingové stretnutia.
- Pre kohokoľvek s nekalými úmyslami, neetickým a nepriateľským chovaním.
- Pre mužov. Vyhradzujem si právo vylúčiť účastníkov priamo zo stretnutia, ak sa takéto veci prejavia, a to bez nároku na vrátenie poplatku.

Koľko žien sa môže zúčastniť podujatia?

Na základe skúseností sa počet žien ustálil a je obmedzený na min. 3 a max. 8 žien. Je to akurátny počet, aby každá žena dostala dostatočný priestor a stretnutie tak bolo efektívne a malo zmysel.

Sú vopred známe termíny stretnutí?

Termíny sú známe pre celý rok, aby ste si mohli dostatočne zavčasu naplánovať svoj termín:
13.01.2022
10.02.2022
10.03.2022
26.04.2022
26.05.2022
20.06.2022
11.07.2022
22.08.2022
19.09.2022
17.10.2022
14.11.2022
12.12.2022

Čo ak si zakúpim vstupenku a neprídem?

Žiaľ, raz za čas sa môže stať aj také niečo. Avšak nie je v mojich možnostiach vracať v takýchto prípadoch poplatok. Ak by to urobili všetky ženy, asi vnímaš, že by to nebolo fér.
Vo výnimočných prípadoch (napr. zo zdravotných dôvodov), pokiaľ je ostatnými ženami stretnutie naplnené a žena je členkou plateného klubu, je možné účasť presunúť o mesiac neskôr, nie však viac.
Ak by sa stretnutie neuskutočnilo z dôvodov na strane Klubu, tak samozrejme peniažky vrátim.
(Môžeš sa pridať k nám do Klubu tu >>>)

Ako môžem získať VIP zľavu?

VIP členky 50% majú zľavu na všetky platené podujatia Klubu.
Zisti o ročnom členstve v Klube viac tu >>>

Skôr, ako sa prihlásiš na najbližšie stretnutie...

...zisti, či sa vieme zhodnúť a dohodnúť na následovných základných veciach:

 • Klubové networkávičkovania slúžia na podporu žien, ktoré chcú zveľaďovať svoje podnikanie, projekty, aktivity.
 • Môžeš využiť kontakty zúčastnených žien a nadväzovať tak nové spolupráce. Nie je dovolené akokoľvek zneužívať dôveru, získané kontakty alebo informácie, ktoré by mohli byť prípadným obsahom obchodného tajomstva alebo autorských práv zúčastnených žien.
 • Stretnutie je priateľské, neformálne, nemusíš sa obávať škrobených postupov, prísnych pravidiel. Avšak očakávam, že sa budeš správať tímovo, nie sebastredne, že sa zameriame spoločne na hľadanie riešení, nie tvorbu problémov a že budeme k sebe priateľské a zdvorilé.
 • Podľa počtu účastných žien každá dostane primeraný časopriestor. Prosím všetky ženy rešpektovať svoj vyhradený čas, aby sa na každú dostalo spravodlivo.
 • V prípade porušenia týchto bodov alebo iného nevhodného správania budem vylučovať zo stretnutia, z Klubu a podľa závažnosti riešiť aj prípadnou právnou cestou, a to bez nároku na vrátenie akéhokoľvek poplatku.

VSTUPNÉ:
členky Klubu V.I.P. 6,- eur
bežná cena 12,- eur
Ceny sú s DPH.


Teším sa na Teba ♥

s láskou vaša
(e)Lenka Vargová

Takže čo teraz, ak chceš prísť?

 • vyplň objednávkový formulár nižšie
  po úhrade vstupenky je miesto Tvoje. Ak si členka Online Klubu Manažérka s úsmevom PREMIUM / V.I.P., nezabudni si uplatniť zľavový kód.
 • na ďakovnej stránke klikni, prosím, na link podujatia na Facebooku, kde, označ, že sa podujatia zúčastníš
  to aby všetci vedeli, že je o jedno voľné miesto menej
 • po úhrade tiež dostaneš odo mňa email s linkom na zoom, kde budeme vysielať naživo ONLINE Klubové Netwokávičkovanie
  uisti sa, že máš aplikáciu zoom a vieš sa na ňu pripojiť, ak potrebuješ pomoc, ozvi sa mi
 • poznač si dátum a čas do svojho plánovacieho kalendára
  príď na podujatie včas, aby sme na seba nemuseli čakať
 • uži si to, inšpiruj sa a aktívne sa zapájaj
  ak potrebuješ riešiť nejakú konkrétnu tému, budem rada, ak mi vopred pošleš svoje prípadné otázky, aby som sa mohla čo najlepšie pripraviť.

Teším sa na Teba (e)Lenka Vargová

OBJEDNÁVKOVÝ / REZERVAČNÝ FORMULÁR

Nezabudni si uplatniť zľavový kód, ak si členka Online Klubu Manažérka s úsmevom V.I.P. (zľava 50%) !!!

Ak nie si členka Online Klubu a chcela by si byť a využívať výhody celoročného členstva, môžeš si ho zakúpiť tu »

KLUBOVÉ NETWORKÁVIČKOVANIE - Som veľká kávičkárka. Aj preto som sa veľmi tešila na včerajšie Networkávičkovanie 🙂. A poviem vám, bola to silná káva. Mala všetky ingrediencie: cukor, šľahačku, ba i dezert, dokonca na striebornom podnose. Úžasné stretnutie žien, ktoré vedia čo chcú, idú si za svojim cieľom, majú skúsenosti a kľudne sa o ne dokážu úprimne deliť medzi sebou. Ďakujem, Elena Vargová, za takéto príležitosti, ktoré podnecujú k spolupráci, inšpiratívnym nápadom a novým priateľstvám.
Albertinawww.albertinaart.sk
KLUBOVÉ NETWORKÁVIČKOVANIE - Vždy sa rada zúčastňujem našich online kávičiek. Po prvé - je to veľmi príjemná spoločnosť. Po druhé, všetky baby ste tu veľmi inšpiratívne a zakaždým sa "šuchne" niečo, čo ma posunie o kúsok ďalej. Počúvať a sledovať príbehy ostatných vedie k tomu niečo z nich aplikovať do svojho príbehu, to, čo sa hodí. A Lenkine "vsuvky" sú pre mňa zakaždým nové, teraz to bolo využitie schém - ako ich použiť pre seba. Keď o nich vieš, proste tú schému zasadíš do svojho projektu a on ti musí vyjsť. Toto teda nemám odskúšané, no zaujalo a práve skúšam aplikovať na svojom novom projekte 🙂 . Porozprávam nabudúce, či mi to funguje. Podľa Lenky funguje 🙂
Regi Lovišková
KLUBOVÉ NETWORKÁVIČKOVANIE - Tak já si jdu děvčata ze čtvrtečního networkingu přidat k přátelům, protože jsou všechny tak inspirativní a hele, já už je tam mám 😂 Asi z jiných kurzů, ale do té doby to pro mne byly zatím neznámé tváře a poprvé jsme se mohly takto vidět 🙂 Děkuji moc, Elenko, za tuto možnost 😘
Helenka Žahourováwww.helenazahourova.cz