Klub Manažérka s úsmevom pozýva

VŠETKY VEDOMÉ A AKTÍVNE ŽENY, KTORÉ SA CHCÚ ZVIDITEĽNIŤ,
SPÁJAŤ, SPOLUPRACOVAŤ, INŠPIROVAŤ SEBA I OSTATNÉ ŽENY NA

Československý Online Networking

pre ženy - záznamy

s (e)Lenkou Vargovou

Od 1.1.2021 dostupné už len v platenej členskej zóne Online Klubu Manažérka s úsmevom

Prečo networking? Prečo online? Prečo česko-slovenský?

Milé moje, dovoľte mi podeliť sa s vami, ako táto myšlienka vznikla. V decembri 2019 Klub Manažérka s úsmevom oslávil svoj prvý rok Klubového networkávičkovania naživo. Za ten rok vzniklo mnoho spoluprác medzi mnohými ženami z Popradu, Liptova, Spiše, Košíc... Nadviazali sme nové priateľstvá, nabrali sme odvahu uskutočňovať svoje sny a vzájomne sme sa podporovali. Som vám za túto vašu podporu, dôveru a nasadenie nesmierne vďačná

Na facebooku sa za ten čas do Klubu pridali aj vďaka ďalším hodnotným ženským skupinám, ako sú E-ženy, Ženské kruhy Martiny Brandovej, Akčné ženy, Maminky podnikatelky ČR a SR, Kruh sesterstva a ďalšie, mnohé ženy z celého Slovenska a Čiech. Tak rada by som sa stretla s každou z vás osobne... Hľadala som cestu, ako vám sprostredkovať výhody a možnosti networkingu. Tak mi napadlo, že online cesta nám to umožní. Spájať sa, nachádzať nové pracovné i osobné kontakty, vzájomne sa inšpirovať...

Najbližší termín 21. február 2021

REZERVUJ SI BEZPLATNE SVOJE MIESTO
NA ĎALŠÍ ČESKOSLOVENSKÝ
ONLINE NETWORKING

Váš e-mail je u mňa v bezpečí ✓ Osobné údaje spracovávam v súlade s Nariadením EÚ GDPR a Zákona č.18/2018. Viac o svojich právach na stránke Zásady spracúvania a ochrany osobných údajov.

O čom to celé bude?

Tri vopred dohodnuté ženy dostanú moderovaný priestor na sebaprezentáciu a zviditeľnenie seba a svojich aktivít. Podelia sa o svoje skúsenosti, dobré i zlé, prezradia, ako sa im podarilo pretaviť svoje poslanie do podnikania, ako si poradili s prekážkami a taktiež si môžu pýtať rady alebo názory na svoje podnikanie od ostatných zúčastnených či odpovedať na ich otázky.

Bude to interaktívne, bude to vzájomná debata a zdieľanie v absolútnej slobode. 

Cítiš sa na to byť jednou z nich? Napíš mi do súkromnej správy na email vargova@manazujmehravo.sk alebo ma nájdi na facebooku / messenger.

Networking pre ženy s (e)Lenkou Vargovou

3 + 1 alebo "Mentorské okienko"

Okrem toho na záver bude mať možnosť jedna z vás, ktoré sa venujete rozvoju podnikania iných ľudí ako mentor, konzultant, kouč a pod. sa taktiež zviditeľniť a získať si tak niekoho srdce, v ktorom zarezonuje. Môžeš sa totiž zúčastniť tohto živého vysielania práve ako "profesionálka". Pozorne si vypočuješ všetky tri príbehy a na konci dostaneš priestor na vyjadrenie ku každej z troch odvážliviek - možno nejaký tip, rada, nový pohľad, úspešná skúsenosť z Tvojho pracovného života a pod., ktorá môže danú ženu posunúť vpred. Nie je to však priestor na hodnotenie, podsúvanie vlastných názorov, ani koučing v priamom prenose. Vysielame vo večerných hodinách, v prítomnosti mnohých iných žien. Chceme si to všetky užiť a odniesť si z tohto večera nové obzory, inšpiráciu, potenciál pre vlastný rozvoj. Ak si to práve Ty, napíš mi do súkromnej správy na msn alebo na email vargova@manazujmehravo.sk.


Ako to bude fungovať?

Mojim zámerom je naživo vysielať 1x mesačne a zakaždým dať priestor 3+1 "neviditeľným" ženám ukázať svoju misiu, podporiť ju a dostať ju takto do sveta.

Budeme vysielať naživo pomocou aplikácie Zoom (ktorú je potrebné mať stiahnutú v počítači alebo v mobile).

Do vysielania sa zmestí max. 100 žien, preto je dobré sa zaregistrovať dole vo formulári a prísť načas. 
Časovo to odhadujem na 2 hodinky, záleží to  na nás všetkých 🙂 No a bude vždy aj záznam práve tu na tejto stránke.

Cítiš sa na to byť jednou zo štyroch? Napíš mi do súkromnej správy na msn alebo na vargova@manazujmehravo.sk.

s láskou vaša
(e)Lenka Vargová

Takže čo teraz, ak sa chcem nabudúce pripojiť?

  • zaregistruj sa vo formulári nižšie
  • dostaneš sa na ďakovnú stránku, kde nájdeš link na stiahnutie zoom
  • poznač si dátum a čas do svojho plánovacieho kalendára
  • dostaneš odo mňa 3x pripomienkový email aj s linkom, kde budeme vysielať naživo
  • príď na vysielanie včas, aby sa Ti nestalo, že už bude obsadené
  • uži si to, inšpiruj sa, ak budeš mať chuť, zapoj sa v čete alebo audio/video

REZERVUJ SI SVOJE MIESTO

Váš e-mail je u mňa v bezpečí ✓ Osobné údaje spracovávam v súlade s Nariadením EÚ GDPR a Zákona č.18/2018. Viac o svojich právach na stránke Zásady spracúvania a ochrany osobných údajov.