Česko-slovenský online networking pre ženy

s (e)Lenkou Vargovou

10. OKTÓBRA 2021 sme odvysielali posledný diel tohto trojročného projektu. Čakajú nás však nové...
Preto nevešaj hlavu, v Klube Manažérka s úsmevom máš možnosť ďalších networkingových aktivít.
Napr. na mesačnej báze sa spájame online na Klubovom networkávičkovaní.

Online networking ti pomôže

 • zviditeľniť sa
 • prepájať sa s inými ženami
 • pritiahnuť si nových klientov
 • nadviazať nové spolupráce
 • ukázať svetu, čo pre neho máš alebo vieš
 • zdieľať svoje skúsenosti
 • posúvať sa a osobnostne rásť
 • inšpirovať svojim príbehom
 • inšpirovať sa inými ženami

Klub Manažérka s úsmevom vám prináša online rubriku "Československý online networking" -
rozhovory so zaujímavými a inšpiratívnymi ženami, ktoré sa odhodlajú zviditeľniť, podeliť sa o svoj podnikateľský príbeh, inšpirovať iné ženy a predovšetkým ponúknuť spoluprácu. Predstavíš seba a služby, produkty, projekty, ktoré máš pre ľudí a stojí za to o nich vedieť.

zDARma

Prečo? Pretože si myslím, že je skvelé obklopovať sa inšpiratívnymi ľuďmi s podobnými hodnotami, so zaujímavými príbehmi, službami či produktami a že vzájomné prepájanie sa a vedomé vytváranie spoluprác je príjemná cesta, ako hravo podnikať, manažovať, prosperovať.
Máme v Klube množstvo úžasných a jedinečných žien, ktoré majú čo ponúknuť.
Postupne vám budem predstavovať naše žienky, na ktoré sa môžete obrátiť, ak nadobudnete pocit, že ste na jednej vlne.

Cítiš sa na to byť jednou z nich? Napíš mi do súkromnej správy na msn alebo na vargova@manazujmehravo.sk.

Prečo networking? Prečo online? Prečo česko-slovenský?

Milé moje, dovoľte mi podeliť sa s vami, ako táto myšlienka vznikla. V decembri 2018 som založila Klub Manažérka s úsmevom a spustila som Klubové networkávičkovanie naživo v Poprade, rovnako ako FB skupinu Klub Manažérka s úsmevom. Za prvý rok vzniklo mnoho spoluprác medzi ženami z Popradu, Liptova, Spiše, Košíc... Nadviazali sme nové priateľstvá, nabrali sme odvahu uskutočňovať svoje sny a vzájomne sme sa podporovali. Som vám za túto vašu podporu, dôveru a nasadenie nesmierne vďačná ♥

Na facebooku sa do Klubu medzičasom pridali mnohé ženy z celého Slovenska, Čiech i iných krajín, ktoré však nemohli dochádzať na naše živé podujatia osobne. Tak veľmi som chcela osobne spoznať každú z vás... A tak som hľadala cestu, ako vám sprostredkovať výhody a možnosti networkingu. Tak mi napadlo, že online cesta nám to umožní. Spájať sa, nachádzať nové pracovné i osobné kontakty, vzájomne sa inšpirovať... (a v čase korony akoby sme našli 😍)

O čom to celé bude?

Tri vopred dohodnuté ženy dostanú moderovaný priestor na sebaprezentáciu a zviditeľnenie seba a svojich aktivít. Podelia sa o svoje skúsenosti, dobré i zlé, prezradia, ako sa im podarilo pretaviť svoje poslanie do podnikania, ako si poradili s prekážkami a taktiež si môžu pýtať rady alebo názory na svoje podnikanie od ostatných zúčastnených či odpovedať na ich otázky.

Cítiš sa na to byť jednou z nich? Napíš mi do súkromnej správy na email vargova@manazujmehravo.sk alebo ma nájdi na facebooku / messenger.

Čo je to Mentorské okienko?

3 + 1 alebo "Mentorské okienko" s (e)Lenkou - je to záverečný časopriestor tohto podujatia, kde tieto tri ženy majú možnosť využiť skúsenosti biznis mentorky, konzultantky a koučky (e)Lenky Vargovej, ako aj tipy a rady prítomných žien v rámci mentorského okienka. Nie je to však priestor na hodnotenie, podsúvanie vlastných názorov, ani koučing v priamom prenose. Chceme si to všetky užiť a odniesť si z tohto večera nové obzory, inšpiráciu, potenciál pre vlastný rozvoj.

Ako to funguje?

Vysielame naživo 1x mesačne a zakaždým dávam priestor trom ženám zviditeľniť sa, ukázať svoju misiu, podporiť ju a dostať ju takto do sveta.
Budeme vysielať naživo pomocou aplikácie Zoom (ktorú je potrebné mať stiahnutú v počítači alebo v mobile).
Do vysielania sa zmestí max. 100 žien, preto je dobré sa zaregistrovať dole vo formulári a prísť načas.
Vysielanie trvá cca 2 hodinky.

Musím sa zakaždým registrovať?

Nie je to potrebné, pretože prvou registráciou sa zaradíš do tej časti mojej databázy žien, ktorým posielam link na najbližšie vysielanie každý mesiac. Ale zároveň sa nič zlého neudeje, ak sa budeš registrovať aj každý mesiac 😉

Sú vopred známe termíny?

Termíny sú známe pre celý rok, aby ste si mohli dostatočne zavčasu naplánovať svoj termín: 17.01.2021
14.02.2021
13.03.2021
18.04.2021
09.05.2021
13.06.2021
11.07.2021
08.08.2021
05.09.2021
10.10.2021
14.11.2021
11.12.2021 - Vianočná párty (namiesto Československého online networkingu)

Kto sa môže prezentovať na podujatí?

Ženy vyberám podľa vlastného uváženia a je to rôzne 😊Najradšej vyberám a oslovujem ženy, ktoré naberú odvahu a samé sa mi prihlásia, že majú o takúto prezentáciu záujem.
Ďalej ženy, ktoré majú zaujímavé projekty, nové služby, produkty, kurzy, programy, podujatia...
Taktiež, ak už sa aj v minulosti prezentovali na Československom online networkingu a s určitým odstupom sa aj vďaka Klubu posunuli a majú nové zaujímavé veci, rada ich podporím...
Ženy, ktoré majú niečo spoločné s témou mesiaca v Klube...

Uprednostňujem pritom VIP členky, potom PREMIUM členky, ale pozývam aj ženy, ktoré sa v Klube registrovali bezplatne alebo sú len vo FB skupine, alebo ak sú mojimi klientkami a vypúšťajú svoj nový web v rámci našej spolupráce.
Výnimočne dávam priestor aj ženám mimo Klubu.

Ak chceš byť jednou z nich, napíš mi na info@manazujmehravo.sk 😉

Nestíham prísť na vysielanie. Bude niekde záznam?

Áno, záznamy zo všetkých vysielaní sú uložené v online zóne Klubu Manažérka s úsmevom a sú k dispozícii PREMIUM a VIP členkám Klubu. Môžeš sa pridať k nám do Klubu tu >>>

Možno ťa zaujíma...

ČESKOSLOVENSKÝ ONLINE NETWORKING - Milé žienky, sobota bola pre mňa jedna pecka, aj preto, že som to dala a nezaspala 😁 a všetky som vás vnímala a počúvala. Elena vďaka krásne za možnosť tu s vami byť, veľmi som si to užila ako aj som sa veľmi inšpirovala, získala nové vhľady od iných a zas som sa posunula vpred. Katarina, Lucie, Dada boli ste úžasné a ďakujem vám veľmi pekne za zdieľanie vašich životných a profesijných úspechov ako aj výziev, aj mne to veľmi veľa dalo a vo viacerých situáciách som sa videla. Držím vám veľmi veľmi palce!!!🤞🙏❤
Monika Mihóková
ČESKOSLOVENSKÝ ONLINE NETWORKING - Bolo skvelo. Vela inspiracie, dobrej energie, napadov. A verim,ze sme sa nevideli naposledy. Tesim sa na dalsie stretnutia. V niecom ma ten online vyhodu,vsak?
Katka Serinováwww.poradenskecentrum.sk
ČESKOSLOVENSKÝ ONLINE NETWORKING - Včera to bola jazda, výborná atmosféra plná inšpirácií a nápadov a aha momentov. Doporučujem, nenechajte si ujsť nabudúce. Ďakujem, Leni.
Zlatica Krajčovičová - Albertinawww.albertinaart.sk
ČESKOSLOVENSKÝ ONLINE NETWORKING - Děkuji za skvělý večer všem a taky pro mě za úžasné zpětné vazby. Dodaly jste mi podporu, díky 💗
Lucie Horenská

Podujatia v Klube Manažérka s úsmevom
pre vás organizuje

s láskou vaša
(e)Lenka Vargová

Takže čo teraz, ak sa chceš pripojiť?

 • zaregistruj sa vo formulári nižšie
 • dostaneš sa na potvrdzovaciu stránku - bude potrebné potvrdiť email, ktorý nájdeš vo svojej emailovej schránke
 • pošlem Ti do mailu link na vysielanie na zoome
 • poznač si dátum a čas do svojho plánovacieho kalendára
 • dostaneš odo mňa pripomienkový email aj s linkom, kde budeme vysielať naživo
 • príď na vysielanie včas, aby sa Ti nestalo, že už bude obsadené
 • uži si to, inšpiruj sa, ak budeš mať chuť, zapoj sa v čete alebo audio/video
  poznámka: na Klubových podujatiach máme zapnuté kamery, aby sme mali vzájomný ľudský kontakt 😉

REZERVUJ SI SVOJE MIESTO

Stačí, ak sa zaregistruješ len raz a následne Ti budem posielať linky na živé vysielania a záznamy zo všetkých online rubrík Klubu Manažérka s úsmevom. Samozrejme sa z tohto odberu budeš môcť kedykoľvek odhlásiť a zase sa kedykoľvek prihlásiť 😉

Váš e-mail je u mňa v bezpečí ✓ Osobné údaje spracovávam v súlade s Nariadením EÚ GDPR a Zákona č.18/2018. Viac o svojich právach na stránke Zásady spracúvania a ochrany osobných údajov.